19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Magda Umer na inauguracji BabaFest [GALERIA][WIDEO]

GalerieMagda Umer na inauguracji BabaFest
W Auditorium Maximum zainaugurowno III Olsztyński Festiwal Rozwoju i Inspiracji „BabaFest”

Rozmowa z Magdą Umer w Auditorium Maximum zainaugurowała III Olsztyński Festiwal Rozwoju i Inspiracji „BabaFest”. Galę otwierającą cały cykl spotkań z różnymi osobistościami uświetnił występ Marty Andrzejczyk.

reklama

Zebrana publiczność miała niepowtarzalną okazję wysłuchać wielką aktorkę i piosenkarkę, autorkę recitali – Magdę Umer, i dowiedzieć się czegoś o jej życiu; dowiedzieć się czym są dla niej takie aspekty egzystencji jak szczęście i przyjaźń. Szczere i osobiste wyznania pani Magdy poprzedził występ olsztyńskiej aktorki i śpiewaczki – Marty Andrzejczyk, która w oryginalny sposób zapowiedziała przybyłego gościa.

Imprezy nie byłoby, gdyby nie Agnieszka Łobacz, Aleksandra Śladowska, Magdalena Faszcza, Sylwia Suchecka i Małgorzata Wiśniewska. – Chcemy wspierać działania na rzecz miasta Olsztyn, na rzecz regionu; chcemy działać dla mieszkańców – mówi Aleksandra Śladowska, jedna z organizatorek wydarzenia. – Kochamy ludzi, zwłaszcza dzieci, robimy to dla nich z miłości. Cały dochód przeznaczamy na spełnianie dziecięcych marzeń będących podopiecznymi fundacji „Mam marzenia”. Już teraz planujemy przyszłoroczny festiwal, mam nadzieje, że to będzie jeszcze większa impreza niż tegoroczna – dodaje pani Aleksandra.

reklama

Magda Umer na inauguracji BabaFest [GALERIA][WIDEO] Galerie, Olsztyn, Wiadomości, Wideo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane