10 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Ruszył proces zawodników MMA

OlsztynRuszył proces zawodników MMA

W piątek (27.02) w olsztyńskim sądzie odbyła się rozprawa z udziałem zawodników mieszanych sztuk walki, oskarżonych m.in. o nielegalne ściąganie długów. 

reklama

Czterej mężczyźni – dwóch Polaków, Piotr P. i Michał Sz., oraz dwóch pochodzących z Czeczenii, Aslan A. i Aslambek S. – pojawili się wczoraj (27.02) w sądzie w Olsztynie w charakterze oskarżonych. Postawione im zarzuty dotyczą m.in. rozbojów, wymuszeń i gróźb karalnych, do których oskarżeni się nie przyznają.

Mężczyzn zatrzymało w sierpniu ubiegłego roku Centralne Biuro Śledcze jako podejrzanych o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Sranie w banie
1 marca 2015 13:26

Najpierw sie przyznaja by moc opuscic areszt sledczy- teraz sciemniaja ze sie przyznali by ratowac swoja spolke. Nagle swiadkowie sie nie stawiaja na rozprawe. Kuzwa co za system sprawiedliwosci- wypuszczac typow za poreczeniem po 20 000zł, by ci mogli mataczyc i ratowac swoja spolke. Gdzie swiadkowie gdzie dowody? Ot ratowanie spolki sie udalo. A aby pozyczac trzeba miec. Ciekawe skad mieli jak nawet miesiaca legalnie nigdzie nie pracowali….

kukułka
28 lutego 2015 23:44

Pożyczali sianko to i sie go domagali proste widocznie nie byli na rękę. Tym co od dawien dawna pożyczają bo te “koty”zaczęły od dawna wspolpracowac z ubekami

Polecane