fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Śmiertelny wypadek na krajowej siódemce

Wiadomości Śmiertelny wypadek na krajowej siódemce

Policjanci pracowali na miejscu tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy między Olsztynkiem a Sudwą. Według wstępnych ustaleń jego przyczyną mogła być zbyt szybka jazda.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 23 na drodze K-7 między Olsztynkiem a miejscowością Sudwa. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierowca osobówki nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad autem, a następnie uderzył w barierki energochłonne.

Niestety, nie obyło się bez ofiar. – W wypadku zginął kierowca, a pasażer z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. – Droga w miejscu zdarzenia była częściowo zablokowana.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x