18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Po nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień kolejną spędził w policyjnym areszcie. Powodem było silne pragnienie

OlsztynPo nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień kolejną spędził w policyjnym areszcie. Powodem...

Pijany 49-latek po nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień chciał ukraść alkohol w jednym z olsztyńskich marketów. Mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie został ujęty przez pracownika ochrony z wódką schowaną pod kurtką. Kolejną noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz odpowie przed sądem.

reklama

Wczoraj (22.01) około godziny 16.00 pracownik ochrony jednego z olsztyńskich marketów zauważył podejrzanie zachowującego się klienta. Mężczyzna, chodząc między regałami sklepu, najpierw włożył do swojej torby butelkę wódki, a następnie schował ją pod kurtkę. 49-latek, wychodząc ze sklepu, nie podszedł do kasy. Został ujęty przez pracownika ochrony po przejściu linii kas.

Wezwany na miejsce patrol policji zatrzymał kompletnie pijanego mężczyznę. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało prawie dwa promile.

reklama

Mężczyzna bez stałego meldunku noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Podczas składania wyjaśnień oświadczył, że ukradł wódkę, bo zaczął trzeźwieć i miał pragnienie.

Jak się okazało, Piotr W. dzień wcześniej trafił na izbę wytrzeźwień również prosto z marketu, gdzie ukradł alkohol. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

red

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane