16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024

Kawa napędzana mięśniami. Pierwsza w Olsztynie mobilna kawiarnia

W innych polskich miastach od jakiegoś czasu działają już mobilne kawiarnie. Teraz przyszedł czas na Olsztyn. Poznajcie Coffee Station Bike.

Kawa napędzana mięśniami. Pierwsza w Olsztynie mobilna kawiarnia Artykuł sponsorowany, Galerie, Olsztyn, Wiadomości

Kawa pita po przebudzeniu smakuje świetnie w kuchni na kilka minut przed wyjściem do pracy lub na zajęcia. Jej aromat działa równie mocno podczas spotkania w kawiarni. Teraz wyobraźmy sobie wiosenne popołudnie i kubek smakowitego napoju, takiego samego jak w Coffee Station, który możemy wypić, siedząc na ławce w jednym olsztyńskich parków.

Chcieliśmy wyjść do klienta i obsługiwać imprezy plenerowe, eventy. Dzięki temu kawa jest trochę tańsza, a smakuje tak samo. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do spróbowania naszej kawy sprzedawanej właśnie z mobilnego stoiska – mówi Bartosz Rytel z Coffee Station.

Do Olsztyna pierwsza kawowa riksza zawitała właśnie dzięki Kawiarni Coffee Station, która specjalnie dla fanów naparu z kawowca przygotowała taką formę sprzedaży. Na razie stoi ona w centrum Manhattan przy ul. Kościuszki, ale jak tylko skończy się zima, barista zacznie pedałować po Olsztynie.

Tego typu mobilne kawiarnie działają już w większych polskich miastach – mówi pomysłodawca Coffee Station Bike.

Mobilna kawiarnia jest możliwa dzięki nowoczesnemu ekspresowi zasilanemu na gaz. Dlatego kawa kupiona z rikszy smakuje tak samo jak podana w kawiarni na starówce.

Oczywiście kawa to nie wszystko, co będzie można w niedługim czasie kupić. Bywalcy Coffee Station znają z pewnością smaczne kanapki serwowane w kawiarni – one też mają być dostępne dla spragnionych kawy i posiłku.

Zdjęcia: kpmalinowski.pl