fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 7 grudnia, 2022
reklama

Załóż się o olsztyński tramwaj u bukmachera

OlsztynZałóż się o olsztyński tramwaj u bukmachera

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Jedna z firm bukmacherskich przyjmuje zakłady, kiedy oddane zostaną olsztyńskie tramwaje. Według przewidywań linia nie zostanie otwarta do połowy listopada. 

Budowa linii tramwajowej w stolicy Warmii budzi niewątpliwie wiele emocji. Po problemach związanych z poprzednim wykonawcą z Hiszpanii inwestycja wyszła na prostą i, jak zapewniają urzędnicy, realizowana jest zgodnie z planem. Finansowana w większości z unijnych pieniędzy, musi zostać oddana do użytku jeszcze w 2015 roku. Jedna z firm bukmacherskich przyjmuje zakłady, kiedy zostanie oficjalnie otwarta olsztyńska linia tramwajowa. Do wyboru są trzy terminy: połowa listopada, koniec listopada i koniec grudnia.

Analitycy STS, jednej z polskich firm bukmacherskich, przypuszczają, że tramwaje w stolicy Warmii nie ruszą do połowy listopada 2015 roku – kurs na „tak” wynosi 2.30, a na „nie” – 1.47. Gdyby jednak udało się dotrzymać tego terminu, za każde postawione 100 złotych na „tak” można uzyskać 230 złotych. Jak informują bukmacherzy, bardziej prawdopodobną datą jest koniec listopada. Kursy na „tak” i na „nie” są wyrównane i wynoszą 1.80. Według analiz uda się otworzyć linię tramwajową do końca bieżącego roku – kurs na „tak” wynosi 1.45, a na „nie” – 2.35, co oznacza, że ten termin jest najbardziej prawdopodobny.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze