fbpx
12 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wybierz się na wirtualny spacer po Olsztynie

OlsztynWybierz się na wirtualny spacer po Olsztynie

Warmia to region coraz częściej wybierany przez turystów. Piękne widoki, spokojna aura, przyjemność, jaką dają spacery po lesie, czyste jeziora, zabytki, miejsca kultury i rozrywki, festiwale oraz jarmarki. To wszystko zachęca Polaków, a także i turystów zza granicy, do odwiedzenia Krainy Tysiąca Jezior. Olsztyński wirtualny spacer jest propozycją dla turystów i gości. 

reklama

Przyjezdnych przyciąga także stolica Warmii i Mazur – Olsztyn. Miasto jest atrakcyjne dla turystów, bo oprócz miejskich atrakcji zapewnia także ciekawe miejsca rekreacji, wyjątkowe zabytki, a przede wszystkim gwarantuje odpoczynek nad kilkunastoma jeziorami, które znajdują się w granicach miasta.

Zanim turysta wybierze Olsztyn, może upewnić się, oglądając internetowe panoramy, że urlop w tym miejscu jest idealnym pomysłem. Proponujemy również spacer wirtualny, który będzie funkcjonował na naszej stronie już od dziś. Spacer tworzy ponad 100 panoram z całego miasta – informuje Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna.

reklama
Wypłynęło nagranie jak "bawią się" młodzi ludzie na starówce. Nastolatka przesadziła?

Każdy będzie mógł wybrać się na spacer olsztyńską starówką, przejść po Parku Centralnym, wejść na szlaki w lesie miejskim czy zobaczyć, gdzie znajdują się zabytki, miejsca rozrywkowe lub hotele. Dzięki internetowej panoramie miasta turysta może także obejrzeć pobliskie jeziora, lasy, zajrzeć na basen czy zobaczyć wnętrze kościołów. Dodatkowo obok panoramy danego miejsca znajdują się linki prowadzące do szczegółowych informacji o danym miejscu, a także możliwość przeczytania wiadomości o aktualnych wydarzeniach rozrywkowo-kulturalnych i sportowych.

Projekt dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.

reklama

Wirtualny spacer po Olsztynie dostępny jest TUTAJ.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Wypłynęło nagranie jak "bawią się" młodzi ludzie na starówce. Nastolatka przesadziła?
Mężczyzna pobity i wrzucony do rzeki przez barierkę. Dramatyczne wydarzenia w centrum Olsztyna.