1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

21-latek wjechał bmw w barierki na ul. Śliwy. Nagranie z monitoringu

Olsztyn21-latek wjechał bmw w barierki na ul. Śliwy. Nagranie z monitoringu

Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszy młody kierowca bmw, którego nocna jazda po Olsztynie skończyła się na barierkach przy al. Warszawskiej.

reklama

Do zdarzenia doszło około godz. 3 w nocy na skrzyżowaniu al. Warszawskiej i ul. Śliwy. Jak wstępnie ustalili olsztyńscy funkcjonariusze, 21-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki rozdzielającą jezdnię.

Policjanci ruchu drogowego w pierwszej kolejności dokonali badania stanu trzeźwości Mariusza K., które wykazało ponad promil alkoholu w organizmie 21-latka. Po sprawdzeniu kierowcy w systemach informatycznych okazało się ponadto, że Mariusz K. nie posiada uprawnień do kierowania. Kierowca bmw już wcześniej był karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co do połowy stycznia tego roku obowiązywał go sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Pijany kierowca uderzył w radiowóz
reklama

Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd na parkingu, natomiast Mariusza K. przewieźli do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. 21-latek usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i odpowie za jazdę bez wymaganych uprawnień.

reklama
reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Piotrek
11 marca 2015 11:47

a no BMW…

MP
11 marca 2015 08:12

o kurcze, on miał zakaz sądowy prowadzenia pojazdu… w takim przypadku jakim cudem udało mu się wsiąść za kierownicę pomimo zakazu? Rozpier… mnie to prawo w naszej ojczyźnie. Debil, złodziej, morderca jest głaskany po główce, a jak ktoś z chorobą umysłową ukradnie batonik czy szary Kowalski przed Urzędem Skarbowym 1gr źle rozliczy to grozi kara zesłania do łagrów na Syberię :/

Popularne
Pijany kierowca uderzył w radiowóz