reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Rozważnie i romantycznie: wieczór walentynkowy w bibliotece

OlsztynRozważnie i romantycznie: wieczór walentynkowy w bibliotece

Z miłości (nie tylko) do książek.

W przyszłym tygodniu biblioteka Planeta 11 przy al. Piłsudskiego 38 w Olsztynie stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia, które z pewnością pokochają miłośnicy literatury. Organizowana 14 lutego o godzinie 18:30 akcja „Booklove” zapowiada się jako nietypowe spotkanie pasjonatów książek, którzy poszukują towarzystwa w niecodzienny sposób.

reklama

„Booklove” nie tylko umożliwi wymianę poglądów o ulubionych tytułach czy najnowszych odkryciach literackich, ale może także stać się okazją do zawarcia nowych znajomości, przyjaźni, a być może nawet i rozpoczęcia romantycznej relacji. Wydarzenie, zaplanowane z okazji Walentynek, odnosi się także do innych ważnych dat, takich jak Dzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca oraz Dzień Chorych na Padaczkę, które przypominają o istotnych kwestiach zdrowotnych.

– Na początku spotkania zaprosimy uczestników do indywidualnych rozmów w kameralnej atmosferze, a następnie liczymy na swobodne dyskusje – zdradza kierownik biblioteki Jacek Smółka. – Gwarantujemy przytulne wnętrze biblioteki z muzyką w tle, drobny poczęstunek i losowanie upominków – dodaje Smółka, zachęcając do udziału.

reklama

Osoby zainteresowane udziałem zobowiązane są do wypełnienia formularza rejestracyjnego, który jest dostępny online. Szczegóły dotyczące wydarzenia są dostępne na stronie internetowej biblioteki. Warto odwiedzić olsztyńską bibliotekę w Walentynki i przekonać się, czy miłość do książek może stać się początkiem innego, osobistego rozdziału.

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Cały Olsztyn zamawia właśnie tutaj. Ta restauracja znów wygrywa w ogólnopolskim plebiscycie Pyszne Awards

Klienci nie mieli wątpliwości. Druga wygrana z rzędu dla popularnej restauracji z Olsztyna.

Przedszkole Radość i Art School – bezpieczny i kreatywny start dla dzieci w Olsztynie

Trwa nabór. Własne place zabaw, bogata oferta, zaangażowana kadra, dwie lokalizacje w Olsztynie.

Wielkie otwarcie Hirpol na Jarotach. Zgarnij 200 zł rabatu na kurs prawa jazdy

Już 27 marca na Jarotach odbędzie się wielkie otwarcie nowego punktu szkoły nauki jazdy Hirpol.

Sprzedaż mieszkania z kredytem hipotecznym – czy to możliwe?

Na czym polega sprzedaż mieszkania obciążonego hipoteką?

Wiosenne Targi Ogrodnicze w Olsztynie. Możliwość prezentacji sprzętu i produktów

Olsztyn zaprasza na Wiosenne Targi Ogrodnicze. To miejsce, gdzie spotyka się cała branża.

Zegarek z EKG: jak działa pomiar i czy jest wiarygodny?

Czym różni się EKG z zegarka od klasycznego EKG w gabinecie?

Targi biznesowe w Gdańsku przyciągnęły tłumy. Branża HoReCa i handel w jednym miejscu

Gdańsk miejscem spotkania przedsiębiorców. Targi MAG Dystrybucja dużym sukcesem.
reklama
reklama