7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Rozważnie i romantycznie: wieczór walentynkowy w bibliotece

OlsztynRozważnie i romantycznie: wieczór walentynkowy w bibliotece

W przyszłym tygodniu biblioteka Planeta 11 przy al. Piłsudskiego 38 w Olsztynie stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia, które z pewnością pokochają miłośnicy literatury. Organizowana 14 lutego o godzinie 18:30 akcja „Booklove” zapowiada się jako nietypowe spotkanie pasjonatów książek, którzy poszukują towarzystwa w niecodzienny sposób.

reklama

„Booklove” nie tylko umożliwi wymianę poglądów o ulubionych tytułach czy najnowszych odkryciach literackich, ale może także stać się okazją do zawarcia nowych znajomości, przyjaźni, a być może nawet i rozpoczęcia romantycznej relacji. Wydarzenie, zaplanowane z okazji Walentynek, odnosi się także do innych ważnych dat, takich jak Dzień Wiedzy o Wrodzonych Wadach Serca oraz Dzień Chorych na Padaczkę, które przypominają o istotnych kwestiach zdrowotnych.

– Na początku spotkania zaprosimy uczestników do indywidualnych rozmów w kameralnej atmosferze, a następnie liczymy na swobodne dyskusje – zdradza kierownik biblioteki Jacek Smółka. – Gwarantujemy przytulne wnętrze biblioteki z muzyką w tle, drobny poczęstunek i losowanie upominków – dodaje Smółka, zachęcając do udziału.

reklama

Osoby zainteresowane udziałem zobowiązane są do wypełnienia formularza rejestracyjnego, który jest dostępny online. Szczegóły dotyczące wydarzenia są dostępne na stronie internetowej biblioteki. Warto odwiedzić olsztyńską bibliotekę w Walentynki i przekonać się, czy miłość do książek może stać się początkiem innego, osobistego rozdziału.

Rozważnie i romantycznie: wieczór walentynkowy w bibliotece kultura Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia