fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Zarzuty dla złodziei, którzy wysadzali olsztyńskie bankomaty

reklama

Pozbawienie wolności na 2 lata i 8 miesięcy oraz zapłata za wyrządzone szkody to kara, jaką zaproponował oskarżonym prokurator.

Sprawa, którą rozpatruje olsztyński Sąd Rejonowy, dotyczy kradzieży z włamaniem do bankomatów w Olsztynie, do których doszło w grudniu 2013 roku i lutym 2014 roku. Podejrzani – Krystian Z. i Grzegorz P. – z wysadzonych przez siebie bankomatów zabrali gotówkę.

Poprzednio postępowanie toczyło się przed Sądem Okręgowym, jednak obaj oskarżeni odwołali się od skazującego ich wyroku – podaje Radio Olsztyn. Jako że tylko jeden z nich – Krystian Z. – złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze, postępowanie zostało rozdzielone na dwa oddzielne. W drugiej połowie marca ma zostać ogłoszony wyrok wobec Krystiana Z.

Przeczytaj także:

reklama

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: