fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Lampka z Lidla może wybuchnąć. Sieć prosi o zwrot

reklama

W trakcie ładowania akumulatora reflektora może dojść do zwiększenia ciśnienia wewnątrz produktu i w konsekwencji do jego rozsadzenia. Wadliwy towar należy bezzwłocznie zwrócić do sklepu. Klienci otrzymają zwrot kosztów. 

Oświadczenie producenta dotyczy reflektora ręcznego, który był sprzedawany w sklepach Lidl w Polsce od 14 do 19 stycznia tego roku. – Firma Kompernaß Handelsgesellschaft mbH, Bochum, wycofuje z rynku produkt o nazwie Akumulatorowy reflektor ręczny LAH 55 A2 marki Livarno Lux o numerze artykułu 270079 (tabliczka znamionowa z numerem znajduje się na artykule) – czytamy w ostrzeżeniu opublikowanym w sieci.

Według producenta nie można wykluczyć sytuacji, w której w trakcie ładowania akumulatora dojdzie do zwiększenia ciśnienia wewnątrz produktu, a w rezultacie do jego rozsadzenia.

reklama

Fot. lidl.pl.
Fot. lidl.pl.

Firma prosi wszystkich klientów o nieużywanie opisywanego reflektora i bezzwłoczne oddanie towaru. Można go zwrócić w każdym sklepie sieci Lidl bez okazywania paragonu i odzyskać wydane pieniądze.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: