fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Lampka z Lidla może wybuchnąć. Sieć prosi o zwrot

Wiadomości Lampka z Lidla może wybuchnąć. Sieć prosi o zwrot

W trakcie ładowania akumulatora reflektora może dojść do zwiększenia ciśnienia wewnątrz produktu i w konsekwencji do jego rozsadzenia. Wadliwy towar należy bezzwłocznie zwrócić do sklepu. Klienci otrzymają zwrot kosztów. 

Oświadczenie producenta dotyczy reflektora ręcznego, który był sprzedawany w sklepach Lidl w Polsce od 14 do 19 stycznia tego roku. – Firma Kompernaß Handelsgesellschaft mbH, Bochum, wycofuje z rynku produkt o nazwie Akumulatorowy reflektor ręczny LAH 55 A2 marki Livarno Lux o numerze artykułu 270079 (tabliczka znamionowa z numerem znajduje się na artykule) – czytamy w ostrzeżeniu opublikowanym w sieci.

Według producenta nie można wykluczyć sytuacji, w której w trakcie ładowania akumulatora dojdzie do zwiększenia ciśnienia wewnątrz produktu, a w rezultacie do jego rozsadzenia.

Fot. lidl.pl.
Fot. lidl.pl.

Firma prosi wszystkich klientów o nieużywanie opisywanego reflektora i bezzwłoczne oddanie towaru. Można go zwrócić w każdym sklepie sieci Lidl bez okazywania paragonu i odzyskać wydane pieniądze.

Przeczytaj także:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: