fbpx
2 C
Olsztyn
środa, 19 stycznia, 2022
reklama

Własna firma? Przyjdź na warsztaty w Olsztynie

reklama

We wtorek, 2 lutego, odbędą się pierwsze warsztaty Startup Weekend Olsztyn: WarmUp. Ich uczestnicy dowiedzą się m.in. na czym polega design thinking i jak korzystać z business model canvas. Liczba miejsc ograniczona.

WarmUp to warsztaty zapowiadające drugą edycję Startup Weekendu. Będzie można dowiedzieć się na nich, od czego zacząć tworzenie własnej firmy. – Najpierw mamy pomysł, ale trzeba go dobrze zweryfikować. Wtedy bardzo przydatne jest korzystanie z business model canvas – przekonują organizatorzy.

Warsztaty poprowadzą Paweł Harajda ze stowarzyszenia OLCAMP i Aleksander Sobczak z studia Kreatika. W wydarzeniu może wziąć 30 osób. Udział jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować.

reklama

Impreza odbędzie się w bibliotece Planeta 11. Start we wtorek (2.02) o godz. 18.30. Rejestracja na wydarzenie TUTAJ.

Czytaj też:  Potrącenie na ul. Dworcowej. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Podczas Startup Weekendów każdy uczestnik może zaprezentować na scenie swój pomysł i zachęcić tym samym innych, by dołączyli do jego zespołu. Przez 54 godziny ekipy pod okiem doświadczonych mentorów pracują nad pomysłem i strategią biznesową swojego projektu. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, żeby wziąć udział w wydarzeniu – wystarczy mieć chęci do działania.

W ubiegłym roku impreza odbyła się w marcu. W wydarzeniu wzięło udział około 70 osób. Uczestnicy przyjechali z Gostynina, Warszawy czy Kaliningradu. Do tego wydarzenie wsparli mentorzy z całej Polski.

Informacje na bieżąco o Startup Weekendach w Olsztynie TUTAJ.