fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Rozbój na Dajtkach – groził ekspedientce nożem

Agresor, który zabrał ze sklepowej kasy pieniądze, trafił już do policyjnego aresztu. Sprawca został rozpoznany na nagraniu z monitoringu. 

O rozboju w jednym ze sklepów na olsztyńskich Dajtach oficer dyżurny olsztyńskiej policji został poinformowany około północy w nocy z soboty na niedzielę (23-24.01). Młody mężczyzna podczas robienia zakupów wyciągnął z kieszeni nóż i, grożąc jego użyciem, zabrał z kasy fiskalnej pieniądze, po czym uciekł. Pokrzywdzona kobieta wezwała pomoc.

Na miejsce pojechali policjanci z psem tropiącym. Zabezpieczony został także monitoring sklepowy, który zarejestrował całe zajście.

Właściciel obiektu rozpoznał mężczyznę, którego wizerunek zarejestrowały kamery. Policjanci pojechali do jego mieszkania i w trakcie przeszukania znaleźli gotówkę oraz nóż – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. 20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci będą wnioskowali o tymczasowe aresztowanie Rafała N.

5 KOMENTARZE

  1. Kozak-myślał,że jak ma nóż to może wszystko-pokazać jego gębę złodziejską-niech mieszkańcy wiedzą kto jest złodziejem. -Tu większość osób się zna ze sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...