fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Siatkarska hala nad Krzywym za darmo

Wiadomości Siatkarska hala nad Krzywym za darmo

Wielkimi krokami zbliża się Olsztyn Grand Slam – widać to przede wszystkim w CRS Ukiel, gdzie rozpoczęto budowę głównego stadionu. Jako że wpłynie to na ograniczenie korzystania ze znajdującej się tam infrastruktury sportowej, miasto bezpłatnie udostępni olsztynianom halę przy ul. Jeziornej. 

Ok. 4 tys. osób na żywo będzie mogło śledzić zmagania najlepszych par świata w siatkówce plażowej na pierwszym, najważniejszym boisku. Taką pojemność będą miały trybuny, które są ustawiane za hotelem Omega. Na potrzeby turnieju widownia – dla niemal tysiąca kibiców – powstanie też przy boisku nr 2, które będzie zlokalizowane bliżej kapitanatu. Ta jednak będzie budowana po Olsztyn Green Festiwal, czyli po 15 sierpnia. Łącznie zmagania w turnieju Wielkiego Szlema rozgrywane będą na pięciu boiskach.

Budowa odpowiedniego zaplecza oznacza jednocześnie ograniczenie dostępu do siatkarskich boisk po tej stronie jeziora – informują pracownicy Urzędu Miasta. – Jednak aby to zrekompensować olsztynianom, którzy uwielbiają grać w plażówkę, do końca sierpnia za darmo udostępniliśmy halę do siatkówki plażowej przy ul. Jeziornej.

Cała infrastruktura ma być gotowa dwa dni przed startem turnieju – 23 sierpnia. O punkty Pucharu Świata oraz o nagrody łącznej wartości 800 tys. dolarów między 25 a 30 sierpnia w Olsztynie rywalizować będę 64 żeńskie i męskie pary.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: