reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Małżeństwo bało się skoczyć z wysokości około 2,5 metra. Zginęli

WiadomościMałżeństwo bało się skoczyć z wysokości około 2,5 metra. Zginęli

W pożarze domku letniskowego pod Pasymiem zginęło starsze małżeństwo. Uwięzieni na balkonie nie zdecydowali się skoczyć z 2,5 metra, co doprowadziło do tragedii.

Zeszłej nocy na obrzeżach Pasymia wybuchł pożar murowanego domku letniskowego, w którym zginęli starsi małżonkowie. Ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko, a ściany były wyłożone drewnianą boazerią, co doprowadziło do zablokowania drogi ucieczki dla osób znajdujących się na najwyższej kondygnacji. Jeden z letników zdołał ewakuować się samodzielnie, podczas gdy para nie mogła wyjść z budynku. Dwie osoby zginęły w wyniku pożaru.

reklama

Pożar został zauważony przez osobę postronną, która natychmiast zadzwoniła pod numer alarmowy. Widząc, że małżeństwo stojące na balkonie nie może opuścić budynku, świadek usiłował przystawić do balkonu drabinę, jednak była ona za krótka. Prosił on ocalających się, aby skoczyli z takiej wysokości, jednak z powodu wysokości około 2,5 metra, para bała się skoczyć i ostatecznie nie udało im się wydostać z budynku.

Na miejscu zdarzenia pojawiła się straż pożarna, jednak budynkiem już wówczas ogarnął ogień. Tragiczne zdarzenie zakończyło się śmiercią dwóch osób.

reklama

Źródło: PAP

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze

Zepsuła się drukarka? Sprawdź zanim zapłacisz za nową

Awaria drukarki w złym momencie potrafi zatrzymać pracę całego biura.

Jaką przyczepę jednoosiową wybrać do swoich potrzeb

Wybór odpowiedniej przyczepy jednoosiowej wymaga analizy kluczowych parametrów technicznych, które decydują o jej funkcjonalności i bezpieczeństwie.

Jakie oprogramowanie dla firmy produkcyjnej wybrać

Wybór odpowiedniego oprogramowania dla firm produkcyjnych jest kluczową decyzją, która wpływa na efektywność operacyjną i konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Cyna do lutowania w laskach – jak czytać oznaczenia LC i dobrać spoiwo do materiału

Laski lutownicze to jedna z najstarszych i jednocześnie najszerzej stosowanych form spoiwa do lutowania miękkiego.

Jak dobrać płytki do mieszkania w bloku? Praktyczny poradnik przed remontem

Wybór wykończenia podłóg i ścian w bloku wymaga balansu między estetyką a funkcjonalnością.

Produkcja krótkoseryjna: proszek, forma czy frezowanie

Produkcja krótkoseryjna to obszar, w którym najczęściej podejmuje się złą decyzję technologiczną.

Producent zasilaczy UPS ? na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy?

Wybór odpowiedniego producenta zasilaczy UPS jest kluczowy dla zapewnienia stabilności zasilania w wielu branżach.

Sprzedaż wysyłkowa a kasa fiskalna – kto powinien ją posiadać?

Sklep internetowy w wielu przypadkach może działać bez kasy fiskalnej, jednak ewidencjonowanie sprzedaży i wydawanie paragonów bywa konieczne.

Jak otworzyć salę zabaw w Olsztynie? Rodzice podpowiadają, na czym naprawdę warto się skupić

Pomysł na własną salę zabaw może wydawać się prosty: znaleźć odpowiedni lokal, zamontować konstrukcję, przygotować kilka stolików dla rodziców i otworzyć drzwi.

Gdzie najlepiej kupić samochód używany w Polsce

Nie istnieje idealne miejsce do zakupu samochodu używanego.

Festiwal Dmuchańców w Parku Centralnym. Pięć dni świetnej zabawy dla dzieci

Park Centralny opanują wielkie dmuchańce. Festiwal potrwa aż pięć dni!

Lody Bolero – dlaczego warto pielęgnować polskie marki z tradycją?

Lody Bolero od początku kojarzone są z charakterystyczną lodową kanapką zamkniętą pomiędzy chrupiącymi waflami.

Wakacje na Kaszubach? To jest to!

Wiele osób rozdziela wakacje w Polsce na Bałtyk i góry.
reklama
reklama