fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Niszczyciel kontra automatyczny szlaban. Kto wygrał “pojedynek” w centrum Olsztyna?

WiadomościNiszczyciel kontra automatyczny szlaban. Kto wygrał "pojedynek" w centrum Olsztyna?

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zniszczenia automatycznego szlabanu. Do zdarzenia doszło na ul. 1-go Maja w Olsztynie. Wartość strat oszacowano na ponad 1200 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zniszczenia automatycznego szlabanu. Do zdarzenia doszło 9 kwietnia 2020 roku na ul. 1-go Maja w Olsztynie. Wartość strat oszacowano na ponad 1200 złotych.

Policjanci prowadzący czynności zdecydowali się, aby opublikować fragmenty zabezpieczonego w tej sprawie materiału w postaci zapisu z kamery monitoringu. I choć na załączonym nagraniu nie widać bezpośrednio wizerunku sprawcy, to być może na jego podstawie znajdą się osoby, które rozpoznają mężczyznę podejrzewanego o zniszczenie mienia.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 45, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: damian.swiniarski@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Policjanci gwarantują anonimowość zgłaszającemu.

Zobacz też:

Czterech chłopców, 15-latek, dwóch 12-latków i 10-latek grali razem w piłkę przed blokiem. Emerytka zraniła jednego w klatkę piersiową. Poznaliśmy szczegóły tej bulwersującej historii.

Posted by Twój Kurier Olsztyński – TKO.pl on Friday, June 4, 2021
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze