18 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

26-latek zaatakował auto metalową rurką

Wiadomości26-latek zaatakował auto metalową rurką

Zarzut umyślnego zniszczenia Opla przy użyciu metalowej rurki usłyszał 26-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Pojazd posiadał zniszczenia w postaci powybijanych szyb tylnych, szyby czołowej, czterech bocznych, dwóch tylnych reflektorów oraz wyrwanych bocznych lusterek i lusterka wewnętrznego.

reklama

W minioną niedzielę (23.05.21r.) parę minut po godzinie 22:00 oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że na ulicy Lipowej w Szczytnie, doszło do zniszczenia pojazdu osobowego marki Opel. Z relacji 21-latki wynikało, że wychodząc
z domu ok. godz. 21:30 zauważyła, że zaparkowany przed blokiem pojazd ma powybijane szyby. Kobieta oświadczyła również, że nie wie, do kogo samochód należy i nie widziała żadnych osób mogących mieć związek z tą sprawą.

Obecni na miejscu interwencji mundurowi ustalili, że pojazd marki Opel Astra posiadał zniszczenia w postaci powybijanych szyb tylnych, szyby czołowej, czterech bocznych, dwóch tylnych reflektorów oraz wyrwanych bocznych lusterek i lusterka wewnętrznego. Policjanci ustalili również właściciela pojazdu, którym okazał się być mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Funkcjonariusze poinformowali mężczyznę o zaistniałym zdarzeniu. Pokrzywdzony wycenił wartości poniesionych strat na kwotę 10 tys. złotych.

reklama

Tego samego dnia szczycieńscy kryminalni ustalili, że osobą podejrzewaną o dokonanie zniszczenia Opla może być 26-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Na terenie miejscowości Chorzele zatrzymali 26-latka, który przyznał się do dokonania tego czynu. Szczycieńscy śledczy ustalili zaś, że powodem jego agresji były konflikt o podłożu rodzinnym. 26-latek, wiedząc gdzie obecnie przebywa właściciel Opla, dokonał umyślnego zniszczenia jego pojazdu przy użyciu metalowej rurki.

Sprawca usłyszał już zarzut zniszczenia cudzej rzeczy, za co grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

26-latek zaatakował auto metalową rurką Wiadomości, Szczytno

reklama

Źródło: KPP w Szczytnie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane