fbpx
-0 C
Olsztyn
piątek, 9 grudnia, 2022
reklama

„Łowcy pedofilów” w Olsztynie złapali starszego pana

Wiadomości"Łowcy pedofilów" w Olsztynie złapali starszego pana

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Ostatnio coraz bardziej popularne są działania samozwańczych grup tzw. „łowców pedofilów”. W internecie wolontariusze podszywają się pod osoby nieletnie aby namierzyć potencjalnych zboczeńców. Prowadzą z nimi rozmowy i spotykają się z nimi w „realu”.

reklama

Tak właśnie stało się dziś przed godziną 18:00 w Olsztynie. Łowcy „Child Guard Unit Poland” spotkali się z mężczyzną, który miał nagrywać się dziewczynkom poniżej 15 roku życia, pokazując swoje genitalia. CGUP dokonała obywatelskiego zatrzymania. Mężczyzna przekonywał, że to już ostatni raz i nigdy więcej tego nie zrobi, ale łowcy nie mieli litości. Wezwali policję i złożyli zawiadomienie. Mają dowody w postaci rozmów oraz nagrań wideo, które przekażą śledczym. Wszystko transmitowali na żywo na Facebooku. Link TUTAJ.

– Mogę potwierdzić, że doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Został on osadzony w policyjnej celi do czasu przesłuchania go – poinformował nas rzecznik KMP w Olsztynie.

reklama

Niedawno, na Pomorzu, doszło do interwencji innej grupy łowców pedofilów. Mężczyzna, który został zdemaskowany przez grupę, popełnił samobójstwo.

reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama