fbpx
1 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

Tragiczny wypadek. Zginął 25-latek

WiadomościTragiczny wypadek. Zginął 25-latek

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W miejscowości Tuszewo pod Lubawą (Warmińsko-mazurskie) doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 25-letni mężczyzna. Auto, którego był pasażerem, staranowało barierki oddzielające jezdnię od chodnika, uderzyło w drzewo i spadło ze skarpy. Pojazdem jechało pięć osób.

Oficer prasowa policji w Iławie Joanna Kwiatkowska poinformowała, że do wypadku doszło na prostym odcinku drogi w miejscowości Tuszewo pod Lubawą (droga wojewódzka 541). „Badamy przyczyny wypadku ale z całą pewnością samochód musiał jechać z duża prędkością. Honda, którą kierowała 25-letnia kobieta, przebiła bowiem barierki oddzielające drogę od chodnika. Te barierki ustawiono właśnie po to, by nikt nie wjechał w idących ludzi” – powiedziała Kwiatkowska.

Po przebiciu barierek honda uderzyła w drzewo, a następnie spadła ze skarpy. W wyniku wypadku samochód został całkowicie zmiażdżony, strażacy musieli rozcinać blachy, by wydobywać z wraku rannych.

19-latek koło Plaży Miejskiej stracił panowanie nad hulajnogą. Dostał mandat 2,8 tys. zł

Kwiatkowska poinformowała, że na miejscu zginął 25-letni pasażer, inny w ciężkim stanie helikopterem został zabrany do szpitala w Olsztynie. Pozostałe trzy osoby zostały karetkami przewiezione do szpitali w Iławie i Działdowie.

Policja przekazała, że kierująca hondą była trzeźwa.

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze