fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 24 października, 2021
reklama

Rzemieślnicy Smaków zapraszają na specjalne wydarzenie

reklama

Rzemieślnicy Smaków Lokalne Wyroby zapraszają, na wydarzenie specjalne, czyli III Festiwal Rzemieślników Warmii i Mazur.

Festiwal odbędzie się na Targowisku Miejskim w Olsztynku, przy ul. Kościuszki 6D w najbliższą sobotę (22.05.2021) od godziny 8:30 do 13:00.

Oprócz stałych wystawców ze świeżymi, lokalnymi wyrobami od okolicznych producentów, pojawią się również Rękodzielnicy i Rzemieślnicy.

reklama

Rzemieślników Smaków można spotkać w każdą sobotę w godzinach 8:30-12:00 na Targowisku Miejskim w Olsztynku przy ul. Kościuszki 6d, a w każdy piątek w godzinach 7:00- 12:00 na Ekopiątku na Targowisku Miejskim przy ulicy Hallera w Działdowie.

W cotygodniowej ofercie znajduje się wiele wyjątkowych produktów:

Świeże warzywa i owoce rano zebrane i dostarczone wprost na bazar dla wymagającego klienta. Aromatyczne i jeszcze ciepłe pieczywo wypiekane tuż przed dostawą. Do pieczywa wędlina domowego wyrobu o najwyższej jakości mięsa i wykonania. Zdrowe zimno tłoczone oleje z ograniczoną ilością produktu. Naturalnie produkowane kiszonki i zakwasy bazujące na organicznych składnikach, bez sztucznych konserwantów. Wiejskie jajka od szczęśliwych kurek wolno biegających, chowanych bez pasz GMO.

Koneserzy smaków znajdą sery krowie i kozie z niedużych manufaktur. Sery świeże i dojrzewające. Lubujący się w słodkościach wybiorą coś dla podniebienia z palety miodów tradycyjnej rodzinnej pasieki. Poszukiwacze przypraw i ziół odnajdą coś nietypowego w szerokiej gamie dostępnych produktów od lokalnych dostawców, którzy w swojej ofercie będą mieć lokalne wytwory. Wystawcy, którzy pojawią się na miejscu są już znani wielu zadowolonym klientom.

Bazarek Rzemieślników Smaków Lokalne Wyroby w Olsztynku odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Olsztynka Mirosława Stegienko.

Więcej szczegółów, np. na temat obecnych tam wystawców, znajduje się w opisie oficjalnego wydarzenia na Facebooku: III Festiwal Rzemieślników Warmii i Mazur w Olsztynku.

Źródło: Rzemieślnicy Smaków

reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze