15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Przed Wydziałem Sztuki UWM stanęły kwiaty w… butach

WiadomościPrzed Wydziałem Sztuki UWM stanęły kwiaty w... butach

Przed drzwiami jednego z wydziałów UWM stanęło kilka par butów. Nie są to jednak zwykłe buty, bo stanowią one doniczki dla pięknych, kolorowych kwiatów.

reklama

Wraz ze wzrostem temperatur, wzrosła też liczba osób na ulicach. Wydział Sztuki UWM zadbał o to, by zapewnić spacerowiczom ciekawy widok w trakcie przechadzki obok drzwi budynku.

Mowa tu o kwiatach w butach, które stoją na schodach prowadzących do niebieskich drzwi. Nie wiemy w jakim celu zostały tam postawione, jednak z pewnością przyciągają wzrok przechodniów i urozmaicają okoliczny krajobraz.

reklama

To ciekawa inicjatywa i mamy nadzieję, że inne miejsca w Olsztynie wezmą przykład z Wydziału Sztuki. Może mieszkańcy znajdą inspirację do wykorzystania swoich starych butów. Może w najbliższym czasie dowiemy się również, z czym związana jest ta wystawa.

Przed Wydziałem Sztuki UWM stanęły kwiaty w... butach uwm Wiadomości, Olsztyn Przed Wydziałem Sztuki UWM stanęły kwiaty w... butach uwm Wiadomości, Olsztyn Przed Wydziałem Sztuki UWM stanęły kwiaty w... butach uwm Wiadomości, Olsztyn Przed Wydziałem Sztuki UWM stanęły kwiaty w... butach uwm Wiadomości, Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
xxxx
17 maja 2021 23:56

Moi sąsiedzi też wystawiają przed drzwiami takie “instalacje”, tylko bez kwiatów.

Polecane
Ogłoszenia