fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Ogłoszenie na słupie. Kobieta oferuje swoje wypieki. Zbiera pieniądze na swoją cukiernię

reklama
Wyślij przez
0

Pierwsza porcja jest darmowa, za następne trzeba zapłacić. Kobieta zbiera pieniądze na lot za granicę, by tam otworzyć swoją cukiernię.

Na jednym ze słupów oświetleniowych przy jeziorze Ukiel, pojawiła się nietypowa reklama „Cudów u Poli”. Jak możemy przeczytać z ogłoszenia:

„Oferuję pierwszą, darmową konsumpcję moich wypieków. Następna za symboliczną opłatą. Zbieram pieniążki na lot na Dominikanę, aby tam otworzyć swoją cukiernię”

reklama

Kobieta zostawiła swój numer telefonu dla zainteresowanych nabywców jej wypieków. Oryginalny pomysł i ambitne plany. Znajdą się chętni by przetestować zdolności kulinarne autorki ogłoszenia?

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze