fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Na Plaży Miejskie ma zostać wybudowany wielki hotel

reklama
Wyślij przez
0

W stolicę Warmii i Mazur inwestuje coraz więcej światowych podmiotów. Jedną z kluczowych inwestycji biznesowych dla renomy miasta, jest powstanie Centaurusa, kompleksu biurowo-usługowego z hotelem i apartamentami. Wraz z tym obiektem powstanie hotel prestiżowej sieci Hampton by Hilton, która swoje usługi oferuje na całym świecie.

Jak dowiadujemy się od naszego informatora z olsztyńskiego ratusza, trwają rozmowy na temat miejsca budowy hotelu sieci Hilton. Chodzi o plażę nr 2 nad jeziorem Ukiel, czyli teren za hotelem Omega. To tam miałby stanąć gigantyczny hotel, oferujący przyjeżdżającym do miasta turystom, zupełnie nowy rodzaj komfortu i klasy.

Powstanie kolejnego hotelu światowej klasy marki Hilton, z pewnością przyciągnie jeszcze więcej turystów i inwestorów do Olsztyna oraz zagospodaruje brzeg jeziora Krzywego.

reklama

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

13 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


13 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze