fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Mama walczy o powrót 12-letniego Franka zdrowia

reklama
Wyślij przez
0

U Franka zdiagnozowano niezłośliwy guz żuchwy. Mama chłopca walczy o jego powrót do szczęśliwego dzieciństwa.

Link do zbiórki: siepomaga.pl/franciszek-osowiecki

Franciszek Osowiecki to 12-letni chłopiec, u którego rok temu wykryto niezłośliwego guza żuchwy. Spowodował on jednak uszkodzenia kości i zębów. Koszt leczenia przekracza możliwości rodziców Franka, dlatego zwrócili się o pomoc.

reklama

Guz był jednak na tyle inwazyjny, że zniszczył synkowi część kości wraz z zębami. Franek przeszedł operację usunięcia guza, a następnie zabieg rekonstrukcji szczęki, do którego wykorzystano pobrany fragment kości strzałkowej. Niestety okazało się, że tylko implanty są refundowane, a resztę kosztów musimy pokryć samodzielnie. Kwota leczenia obejmuje nie tylko protezy zębowe, ale również konsultacje i pomoc ortodontyczną – napisała mama Franciszka w opisie zbiórki.

Zebrano już ponad 6 tysięcy złotych, jednak nie jest to wystarczająca kwota. Liczy się każda złotówka, którą można wpłacić tutaj: By na twarzy znów zagościł uśmiech.

Chciałabym, aby mój synek mógł normalnie funkcjonować, jeść, by nie bał się uśmiechać – pisze mama Franka.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze