fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Urząd Wojewódzki znowu przyjmie interesantów. Zmiany nastąpią od 10 maja

reklama
Wyślij przez
0

Z dniem 10 maja Urząd Wojewódzki przywraca bezpośrednią obsługę obywatela i możliwość osobistego załatwiania spraw w jego poszczególnych wydziałach w Olsztynie oraz delegatur w Elblągu i Ełku. Wszystkie wejścia do Urzędu zostaną ponownie otwarte.

W Oddziale Paszportów następuje powrót do numerkowego systemu obsługi klienta, bez konieczności uprzedniego umawiania się telefonicznie. System na bieżąco monitoruje ilość pobranych numerków i reguluje ruch adekwatnie do czasu trwania przyjęcia wniosków oraz ilości oczekujących klientów według dziennego limitu. Dla osób preferujących umawianie się na wizytę w wyznaczonym terminie i określonym czasie zachowane jest stanowisko rezerwacji on-line.

W Oddziale Cudzoziemców zachowane zostaną dotychczasowe zasady obsługi.
Wszystkie tytuły pobytowe cudzoziemców i wydane im zezwolenia na pracę ulegają automatycznemu przedłużeniu. W maju i czerwcu planowane jest uruchomienie dodatkowego kanału telefonicznej rezerwacji wizyt dla osób, które potrzebują pomocy w uzupełnieniu i skompletowaniu wniosku.

reklama

W dalszym ciągu jednak interesanci proszeni są o zachowanie odpowiednich rygorów sanitarnych. Pracownicy wciąż zachęcają do korzystania z elektronicznych form komunikacji z Urzędem.

Źródło: UW w Olsztynie

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze