fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Wilk przechadzał się ulicami miasta. To pierwszy taki przypadek w historii

reklama
Wyślij przez
0

Na spacerze po mieście został przyłapany wilk. To pierwszy taki przypadek w historii Kętrzyna.

Zgłoszenie o wilku przechadzającym się po ulicach Kętrzyna trafiło do Straży Miejskiej w czwartek (06.05.2021) między godziną 6:00 a 7:00 rano. Jak przyznali funkcjonariusze, nigdy wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca.

Wilk został zauważony m.in. w okolicy ul. Łokietka, gdzie uchwycił go na zdjęciu jeden z mieszkańców.

reklama

Wysłaliśmy patrole w rejony, gdzie pojawił się wilk, ale funkcjonariusze na razie nie trafili na jego ślad. W każdym razie pozostajemy w gotowości i kontynuujemy sprawdzanie poszczególnych ulic, czekając również na ewentualne kolejne zgłoszenia. Musimy przyznać, że to pierwszy wilk widziany na terenie Kętrzyna, nigdy wcześniej czegoś takiego nie było, ale może po prostu nikt tego wcześniej nie zgłaszał – poinformowała Straż Miejska w Kętrzynie.

Ze zgłoszeń świadków wynika, że zwierzę kuleje na jedną łapę. Jeśli uda się znaleźć wilka, to trafi on pod opiekę Powiatowego Lekarza Weterynarii, który podejmie decyzję o dalszym postępowaniu.

Zdjęcie z dzisiejszego ranka, prosimy zachować szczególną ostrożność! https://info-ketrzyn24.pl/wazny-temat-wilki-na-ulicy-lokietka/Miasto Kętrzyn

Posted by Info-Kętrzyn24.pl on Thursday, May 6, 2021

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze