fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Zderzenie VW z BMW

reklama

W nocy z soboty na niedzielę (01/02.05.2021r.) oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Pieckowo w gm. Reszel doszło do zdarzenia dwóch aut.

Z przekazanych informacji wynikało, że w zdarzeniu uczestniczyły VW oraz BMW. We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że na drodze wojewódzkiej nr 594 kierujący pojazdem marki BMW, wyjeżdżając z jednej z posesji w miejscowości Pieckowo gm. Reszel i włączając się do ruchu, zderzył się z prawidłowo jadącym VW Sharanem, który jechał w kierunku Kętrzyna.

W pojeździe BMW oprócz kierującego 22-latka podróżowało jeszcze 4 pasażerów natomiast w VW łączenie 4 osoby. W wyniku zderzenia pojazdów jeden z pasażerów BMW, 28-letni mężczyzna z urazem głowy został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Bartoszycach. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

reklama

źródło: KWP

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze