fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Rafał Trzaskowski odwiedzi Olsztyn

reklama

Lider Ruchu Wspólna Polska oraz prezydent Warszawy, pojawi się w olsztyńskim Kortowie, by zainaugurować swój nowy projekt.

Były kandydat na prezydenta RP, Rafał Trzaskowski, przybędzie do Olsztyna już 5 maja, by w Kortowie przedstawić najnowszą inicjatywę Ruchu Wspólnej Polski – Campus Polska Przyszłość. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10, a podczas uroczystej prezentacji projektu, Trzaskowski udzieli wystąpienia.

Będzie to pierwsza wizyta prezydenta Warszawy w Olsztynie od czasu ubiegłorocznej kampanii prezydenckiej, w której przegrał w drugiej turze z Andrzejem Dudą.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
olsztyniak

Oszołomów nam tu nie trzeba

Tak to jest

Trzaskowski ty chlup do Czajki a nie do Olsztyna.