fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Majówkowy rowerzysta al. Sikorskiego jechał środkiem jezdni i pod prąd

reklama

Mimo wyznaczonej i dostępnej ścieżki rowerowej tuż obok, rowerzysta postanowił sunąć środkiem jezdni jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Olsztynie. Nasz czytelnik nagrał pirata drogowego i przesłał nagranie na alarm@tko.pl.

W poniedziałek (03.05) koło godz. 10:30 na al. Sikorskiego w Olsztynie zauważono rowerzystę, który jak gdyby nigdy nic, postanowił jechać ulicą wraz z samochodami. Mężczyzna chwiejąc się na swoim kołowcu, nie zważał uwagi na to jakie zagrożenie drogowe sprawiał, jadąc całą szerokością jezdni.

Majówkowy rowerzysta, najprawdopodobniej nie zauważył ścieżki rowerowej, która znajdywała się tuż obok drogi. Kierujący był zobligowany do poruszania się nią, a nie jezdnią.

reklama

To jednak nie wszystko. W pewnym momencie przejechał na przeciwległy pas ruchu i rowerem jechał pod prąd.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
kinia knowles

co się czepiacie, chopak ze starego olsztyna chciał se kupić maca w galerii

zasx

Kolejny artykuł godny Pulitzera. Sam film zaś to gwarantowany Oskar.