fbpx
10 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 września, 2021
reklama

Lody Magdy Gessler już Olsztynie. Stanęły przy samej plaży

reklama

Na plaży miejskiej stanie budka z lodami prosto od znanej i cenionej restauratorki oraz osobowości telewizyjnej, Magdy Gessler. Olsztyniacy zasmakują jakości premium. Dla pierwszych 50 osób porcja jest gratis.

Fantastyczna wiadomość przed zbliżającymi się wakacjami. W jednym z najczęściej uczęszczanych miejsc w okresie wakacyjnym w Olsztynie stanie budka z niezwykłymi lodami. Rzemieślnicze lody, prosto od Magdy Gessler zawitają na plażę miejską – plaża nr 3, wejście od Zatoki Miłej – już od 1 maja 2021 roku. Codziennie od godziny 10:00 będzie można rozsmakować się w lodach najwyższej klasy. To jedna z największych przyjemności jaką można sobie sprawić w upalne dni, spędzając czas w gronie znajomych nad wodą.

Konkurencyjne ceny, niespotykane dotychczas smaki w naszym mieście. Świeże, rzemieślnicze lody, dostarczane bezpośrednio z pracowni znanej restauratorki. Codziennie nowe smaki. To, co je przede wszystkim wyróżnia na tle konkurencji to jakość premium, są to lody wytwarzane z najlepszych składników, z czego słyną produkty Magdy Gessler. Są to oryginalne receptury restauratorki, a wszelkie serwowane produkty w budce są handmade.

reklama

Pierwsze 50 osób będzie mogło liczyć na darmową porcję lodów. W ofercie food trucka z lodami znajdą się także zimne, popularne napoje typu shake. Lody od Magdy Gessler będą dostępne przez całe wakacje na olsztyńskiej plaży miejskiej.

reklama
reklama

Polecane

17 KOMENTARZY

17 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama