1 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Zrobili sobie imprezę pod KFC

WiadomościZrobili sobie imprezę pod KFC

Młodzież nie może już doczekać się zniesienia obostrzeń. Zniecierpliwieni zrobili sobie imprezę pod KFC. Może miał na to wpływ Superksieżyc?

reklama

Jak to się mówi: każda okazja jest dobra żeby się napić. Wczoraj była niebanalna, bo na niebie świecił Superksiężyc, czyli nasz satelita był najbliżej ziemi, a jego pełnia wyjątkowo zjawiskowa.

Mogło to mieć wpływ na dobre samopoczucie grupki młodych ludzi, którzy postanowili się zabawić. We wtorek wszystko w Olsztynie było pozamykane o tej porze więc padło na lokal KFC przy ul. Pstrowskiego. Jak nie patrzeć wszelkie udogodnienia były na miejscu. W alkohol mogli zaopatrzyć się na stacji, pod fast foodem wolne stoliki, w środku toaleta więc pełna kultura. Dodatkowo z głośnika muzyka umilała im czas. Jak ktoś zrobił się głodny to mógł zamówić kawałek kurczaka. Wyluzowanym imprezowiczom nie przeszkadzał nawet fakt, że policja 200 metrów dalej ma swoją siedzibę.

reklama

Zrobili sobie imprezę pod KFC impreza Wiadomości, Olsztyn Zrobili sobie imprezę pod KFC impreza Wiadomości, Olsztyn Zrobili sobie imprezę pod KFC impreza Wiadomości, Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
zasx
28 kwietnia 2021 12:30

Niesamowity artykuł, powalająca informacja. Nagrodę Pulitzera temu redaktoru!

Xyz
28 kwietnia 2021 14:29

Nie zesrajcie się.

Polecane
Ogłoszenia