17 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Radna twierdzi, że szczepienia służą depopulacji ludzkości i obwinia Billa Gates’a

WiadomościRadna twierdzi, że szczepienia służą depopulacji ludzkości i obwinia Billa Gates'a

Pandemia koronawirusa ma być wymysłem żydów, a szczepionki to broń biologiczna – twierdzi radna Janina Anuszkiewicz z Olecka. Kobieta przestrzega przed szczepieniami.

reklama

“Powinniśmy coś z tym zrobić, ponieważ jest to bardzo poważna sprawa. Te szczepienia są przygotowaniem do zmniejszenia o 90 procent populacji ludzi. Jest Stowarzyszenie Lekarzy Medycyny Zintegrowanej, gdzie wypowiadają się ogromne sławy, profesorowie różnych dziedzin medycyny i oni wyraźnie mówią, jak się to wszystko odbędzie i tak to się już dzieje” – mówiła radna Anuszkiewicz, która pełni funkcję przewodniczącego komisji zdrowia w Olecku.

Radna w trakcie posiedzenia komisji skarg, wniosków i petycji, postanowiła przedstawić swoją teorię w sprawie szczepień i koronawirusa.

reklama

“Bill Gates jest głównym wodzem koncernów farmaceutycznych, czyli jest głównym mafioso, który rozporządza tymi całymi szczepionkami. To jest ustalone i co jest dziwne, że w telewizji pokazali jak szczepią Żydów. Oni po prostu dostali szczepionki i tam nie ma żadnych powikłań, nic nie słyszymy, bo dostali placebo albo jakieś tam witaminki. Natomiast te szczepionki są bardzo szkodliwe. One osłabiają układ odpornościowy człowieka” – przekonywała radna.

Kobieta dobitnie próbowała wytłumaczyć, że za szczepieniami stoją żydzi, a Bill Gates dąży do wymordowania populacji:

“Przed rozpoczęciem szczepień nie mieliśmy aż takiego dużego procentu zachorowań, dopiero im było więcej szczepień, tym więcej zachorowań się pojawiło. Dlaczego nie mówią nam o zgonach poszczepiennych. W Olecku mieliśmy dwa takie zgony i też się o tym nie mówi. W Markowskich też zaszczepili starszych ludzi i oni poumierali. I też o tym się nie mówi. Wojsko jest bardzo prześladowane. W internecie jest opisane jak w wojsku zmuszają do szczepień, jakie są straszne sankcje. Wynik tych szczepień będzie tragiczny. Bill Gates mówi o tym otwarcie, to było w telewizji pokazane – o 90 procentach ludzi „out”, bo to jest wojna biologiczna”

reklama

Jakie jest Wasze zdanie na temat wypowiedzi radnej? Mówi prawdę, czy wypowiedź ma znamiona antysemickiej?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

15 KOMENTARZY

15 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Stefan
24 kwietnia 2021 09:24

Może wypadałoby podać źródło artykułu, czyli Gazeta Olsztyńska

Radykalny centrysta
23 kwietnia 2021 11:10

Ta gadka śmierci 2 staruszków po szczepieniu przypomniała mi, że “100% osób, które kiedyś spożywały DHMO kiedyś umarły lub umrą”. Dla tych, co nie wiedzą/nie pamiętają, DHMO to H2O, czyli zwykła woda. Po za tym, szczepionka nigdy nie daje 100% pewności, że nie zachorujesz na daną chorobę. Gdy szczepionka ma skuteczność 90% i zostanie zaszczepione 1 000 000 osób, to ciągle ok. 100 000 osób nie będzie miało tej pewności, że nie zachoruje. Tak niestety jest, nie jesteśmy Bogami, nie da się stworzyć idealnej szczepionki, która będzie działać zawsze i w każdych warunkach. Jednak nadal trzeba pamiętać, że z tego… Czytaj więcej »

Polecane