fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Radna twierdzi, że szczepienia służą depopulacji ludzkości i obwinia Billa Gates’a

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Pandemia koronawirusa ma być wymysłem żydów, a szczepionki to broń biologiczna – twierdzi radna Janina Anuszkiewicz z Olecka. Kobieta przestrzega przed szczepieniami.

„Powinniśmy coś z tym zrobić, ponieważ jest to bardzo poważna sprawa. Te szczepienia są przygotowaniem do zmniejszenia o 90 procent populacji ludzi. Jest Stowarzyszenie Lekarzy Medycyny Zintegrowanej, gdzie wypowiadają się ogromne sławy, profesorowie różnych dziedzin medycyny i oni wyraźnie mówią, jak się to wszystko odbędzie i tak to się już dzieje” – mówiła radna Anuszkiewicz, która pełni funkcję przewodniczącego komisji zdrowia w Olecku.

Radna w trakcie posiedzenia komisji skarg, wniosków i petycji, postanowiła przedstawić swoją teorię w sprawie szczepień i koronawirusa.

reklama

„Bill Gates jest głównym wodzem koncernów farmaceutycznych, czyli jest głównym mafioso, który rozporządza tymi całymi szczepionkami. To jest ustalone i co jest dziwne, że w telewizji pokazali jak szczepią Żydów. Oni po prostu dostali szczepionki i tam nie ma żadnych powikłań, nic nie słyszymy, bo dostali placebo albo jakieś tam witaminki. Natomiast te szczepionki są bardzo szkodliwe. One osłabiają układ odpornościowy człowieka” – przekonywała radna.

Czytaj też:  W szpitalu w Olsztynie zmarł 15-latek chory na COVID-19

Kobieta dobitnie próbowała wytłumaczyć, że za szczepieniami stoją żydzi, a Bill Gates dąży do wymordowania populacji:

„Przed rozpoczęciem szczepień nie mieliśmy aż takiego dużego procentu zachorowań, dopiero im było więcej szczepień, tym więcej zachorowań się pojawiło. Dlaczego nie mówią nam o zgonach poszczepiennych. W Olecku mieliśmy dwa takie zgony i też się o tym nie mówi. W Markowskich też zaszczepili starszych ludzi i oni poumierali. I też o tym się nie mówi. Wojsko jest bardzo prześladowane. W internecie jest opisane jak w wojsku zmuszają do szczepień, jakie są straszne sankcje. Wynik tych szczepień będzie tragiczny. Bill Gates mówi o tym otwarcie, to było w telewizji pokazane – o 90 procentach ludzi „out”, bo to jest wojna biologiczna”

Jakie jest Wasze zdanie na temat wypowiedzi radnej? Mówi prawdę, czy wypowiedź ma znamiona antysemickiej?

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

15 KOMENTARZY

15 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama