fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 7 grudnia, 2022
reklama

Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze

WiadomościOlsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Mieszkańcy Olsztyna zaczerpnęli z istniejącej już akcji, aby urozmaicić sobie zarówno wyjścia na spacery, jak i przebywanie w domu. A to wszystko za sprawą kamieni.

Akcja pojawiła się już w innych miastach w Polsce, a teraz została przeniesiona również do Olsztyna. Cała rozrywka polega na zbieraniu, malowaniu i szukaniu kamieni.

Zasady zabawy są proste. Wystarczy znaleźć kamień, pomalować go według własnego uznania, a następnie pozostawić go w jakimś miejscu na terenie miasta. Po ukryciu kamienia należy podać jego przybliżoną lokalizację, aby inni uczestnicy mogli znaleźć je w trakcie spaceru.

Wszystko odbywa się w grupie na Facebook’u o nazwie Olsztyńskie kamyki, gdzie dołączyło już ponad tysiąc osób. Uczestnicy wstawiają tam zdjęcia kamieni pomalowanych przez siebie lub znalezionych gdzieś w Olsztynie.

„Polskie żony”, jakie są naprawdę? Poznajcie Basię ze wsi Prętki w woj. warmińsko-mazurskim!

Do zabawy zaproszeni są zarówno dorośli, jak i dzieci, dlatego kamyki należy zostawiać na odpowiedniej wysokości, na której z sięgnięciem ich nie będzie żadnego problemu.

Kolejną ważną zasadą jest to, że ozdabianie kamieni ma polegać tylko na malowaniu ich. Cekiny, koraliki czy inne ozdoby mogą odpaść i zostać połknięte przez dzieci lub zwierzęta.

Znalezione kamienie można zatrzymać dla siebie, przełożyć w inne miejsce lub schować w zupełnie innej lokalizacji.

Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn

fot. Olsztyńskie Kamyki / Facebook

"Twins Party" rusza z epickimi imprezami dla młodzieży w Olsztynie. Znane bliźniaczki ambasadorkami
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze