fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze

WiadomościOlsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze

Mieszkańcy Olsztyna zaczerpnęli z istniejącej już akcji, aby urozmaicić sobie zarówno wyjścia na spacery, jak i przebywanie w domu. A to wszystko za sprawą kamieni.

reklama

Akcja pojawiła się już w innych miastach w Polsce, a teraz została przeniesiona również do Olsztyna. Cała rozrywka polega na zbieraniu, malowaniu i szukaniu kamieni.

Zasady zabawy są proste. Wystarczy znaleźć kamień, pomalować go według własnego uznania, a następnie pozostawić go w jakimś miejscu na terenie miasta. Po ukryciu kamienia należy podać jego przybliżoną lokalizację, aby inni uczestnicy mogli znaleźć je w trakcie spaceru.

reklama

Wszystko odbywa się w grupie na Facebook’u o nazwie Olsztyńskie kamyki, gdzie dołączyło już ponad tysiąc osób. Uczestnicy wstawiają tam zdjęcia kamieni pomalowanych przez siebie lub znalezionych gdzieś w Olsztynie.

Eksperyment tiktokerów: sprawdzają uczciwość mieszkańców Olsztyna. Wyniki zaskakują?

Do zabawy zaproszeni są zarówno dorośli, jak i dzieci, dlatego kamyki należy zostawiać na odpowiedniej wysokości, na której z sięgnięciem ich nie będzie żadnego problemu.

reklama

Kolejną ważną zasadą jest to, że ozdabianie kamieni ma polegać tylko na malowaniu ich. Cekiny, koraliki czy inne ozdoby mogą odpaść i zostać połknięte przez dzieci lub zwierzęta.

Znalezione kamienie można zatrzymać dla siebie, przełożyć w inne miejsce lub schować w zupełnie innej lokalizacji.

Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn Olsztyńskie kamyki. Już setki mieszkańców Olsztyna bierze udział w tej grze rozrywka Wiadomości, Olsztyn

fot. Olsztyńskie Kamyki / Facebook

Czy Izabella Krzan odnajdzie się w specyficznej rodzinie jej partnera?
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Zdjął spodnie w Galerii Warmińskiej. Znany Youtuber zaczepiał olsztynian z dziwną propozycją

Eksperyment tiktokerów: sprawdzają uczciwość mieszkańców Olsztyna. Wyniki zaskakują?
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?