fbpx
19 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

71-latek sprawca kolizji z autobusem miejskim

reklama

Osobowy Renault uderzył w bok autobusu. Jedna z pasażerek miejskiego transportu przewróciła się w pojeździe.

W piątek (16.04) o godz. 11:30 na skrzyżowaniu ul. Partyzantów z ul. Samulowskiego w Olsztynie doszło do kolizji drogowej z udziałem autobusu miejskiego.

„Sprawcą kolizji drogowej był 71-letni kierujący osobowym renaultem, który na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu autobusem i uderzył w bok autobusu” – przekazał rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji, Rafał Prokopczyk.

reklama

Jedna z pasażerek autobusu przewróciła się, na skutek gwałtownego hamowania pojazdu. Kobieta nie doznała żadnych obrażeń i nie była wymagana dalsza hospitalizacja. Obaj kierujący byli trzeźwi. 71-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze