fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 6 grudnia, 2022
reklama

Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn

WiadomościPolicja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci pracowali wczoraj na miejscu tragicznego wypadku drogowego na DK 16, w którym zginęło trzech mężczyzn w wieku 29, 37 i 41-lat. Prawdopodobną przyczyny zdarzenia był nieprawidłowo wykonany manewr wyprzedzania przez kierującego fordem. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.


W środę po godz. 18:00 doszło do tragicznego wypadku drogowego na trasie DK-16 na odcinku Łęgajny-Kaplityny. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący Fordem Transitem rozpoczynając manewr wyprzedzania na łuku drogi w prawo w miejscu zabronionym, czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Scania, a następnie doszło do zderzenia z osobowym hyundaiem. Na skutek poniesionych obrażeń na miejscu zginął 29-letni kierowca i 37-letni pasażer forda a dwóch innych mężczyzn w stanie ciężkim zabrano do szpitala. Niestety jeden z nich, 41-letni pasażer forda, zmarł dziś nad ranem.

Mamy nagranie z ITS jak 65-latek fordem wjeżdża w tramwaj koło KFC
Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości

Pod opiekę medyczną trafiła 39-letnia kobieta z 8-letnim dzieckiem jadąca osobowym hyundaiem. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, ze zarówno 30-letni kierujący samochodem ciężarowym jak i 39-letnia kobieta z auta osobowego w momencie zdarzenia byli trzeźwi.
Bezpośrednio na miejsce wypadku najechali żołnierze z 9 Batalionu Dowodzenia w Olsztynie, którzy udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pomogli zabezpieczyć miejsce zdarzenia przed przyjazdem służb ratunkowych. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin, funkcjonariusze zorganizowali objazdy. Zadaniem policyjnym śledczych będzie ustalenie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: KMP

Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości
fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Barczewie

Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości Policja oficjalnie podała przyczynę wypadku w którym zginęło 3 mężczyzn ruch drogowy Wiadomości

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze