fbpx
17 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Spłonęło zaparkowane auto osobowe

reklama

Auto zostało ugaszone po raptem kilku minutach. Nie ustalono co mogło wywołać pożar pozostawionego samochodu.

Kilka minut przed godziną 13:00, 13 kwietnia wpłynęła informacja do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Ostródzie, o palącym się samochodzie osobowym w Morągu.

Pożar miał miejsce przy ul. Żeromskiego, w pobliżu działek ogrodowych. Do akcji gaśniczej wyjechały dwa pojazdy z morąskiej JRG. Strażacy na miejscu zdarzenia zastali całkowicie objęty pożarem samochód osobowy. Nie stwierdzono obecności osób w pojeździe i pobliżu. Strażacy podali jeden prąd gaśniczy na płonące auto i po kilku minutach pożar został ugaszony. Dochodzenie w sprawie przyczyn pożaru prowadzi policja.

reklama

Fot. KP PSP Ostróda

źródło: KP PSP Ostróda

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olek

Kuna, to samo miałem