fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Nie nosił maseczki, ale posiadał narkotyki

reklama

Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat. Taka właśnie kara czeka mieszkańca Iławy. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki, kiedy to zatrzymali go policjanci.

Dzielnicowy podczas obchodu rejonu służbowego zauważył grupę mężczyzn, którzy nie mieli założonej na usta i nos maseczki. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyzn oraz sprawdzili w policyjnych systemach. Mundurowi znali ich z wcześniejszych interwencji i skontrolowali mieszkańców Iławy. Okazało się, że 26-latek posiadał przy sobie woreczek strunowy z suszem roślinnym. Podczas badania narkotestem mundurowi ustalili, że jest to marihuana. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Iławy i osadzili w policyjnej celi.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że to nie wszystkie narkotyki, które posiadał mężczyzna. W domu 26-latka policjanci znaleźli 28 szt. tabletek ecstasy i prawie 15g marihuany. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu mieszkańcowi Iławy.

reklama

W myśl art. 62. 1. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii: Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KPP w Iławie

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze