fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Złodziej ukradł auto z Tęczowego Lasu. Po 17 kilometrach zepsuło się

reklama

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież osobowego seata.

Do zdarzenia doszło 13 marca b.r. na osiedlu Tęczowy Las. Osoba odpowiedzialną za to zdarzenie jest widoczny na nagraniu mężczyzna, który przy wykorzystaniu narzędzi pokonał zabezpieczenia drzwi prowadzących na parking a następnie włamał się do zaparkowanego pojazdu, którym odjechał.


Sprawca przestępstwa porzucił skradziony wcześniej pojazd w okolicy Nowej Wsi w gm. Purda. Pojazd, którym się poruszał uległ awarii przez co nie mógł on dalej kontynuować jazdy. I choć pojazd udało się odzyskać, to tożsamość sprawcy kradzieży nadal pozostaje nieznana. Policjanci zabezpieczyli nagrania z okolicznych monitoringów, m.in. ten na którym zarejestrowany został wizerunek podejrzewanego o kradzież mężczyzny.

reklama

Osoby, które rozpoznają widocznego na nagraniu mężczyznę proszone są o jak najszybszy kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 47 73 134 24 / 47 73 138 30. Informacje można również przesyłać mailowo: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl – Policja zapewnia anonimowość.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze