fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 30 listopada, 2022
reklama

Złodziej ukradł auto z Tęczowego Lasu. Po 17 kilometrach zepsuło się

WiadomościZłodziej ukradł auto z Tęczowego Lasu. Po 17 kilometrach zepsuło się

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież osobowego seata.

Do zdarzenia doszło 13 marca b.r. na osiedlu Tęczowy Las. Osoba odpowiedzialną za to zdarzenie jest widoczny na nagraniu mężczyzna, który przy wykorzystaniu narzędzi pokonał zabezpieczenia drzwi prowadzących na parking a następnie włamał się do zaparkowanego pojazdu, którym odjechał.


Sprawca przestępstwa porzucił skradziony wcześniej pojazd w okolicy Nowej Wsi w gm. Purda. Pojazd, którym się poruszał uległ awarii przez co nie mógł on dalej kontynuować jazdy. I choć pojazd udało się odzyskać, to tożsamość sprawcy kradzieży nadal pozostaje nieznana. Policjanci zabezpieczyli nagrania z okolicznych monitoringów, m.in. ten na którym zarejestrowany został wizerunek podejrzewanego o kradzież mężczyzny.

Ukradł koledze z pracy całą wypłatę

Osoby, które rozpoznają widocznego na nagraniu mężczyznę proszone są o jak najszybszy kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 47 73 134 24 / 47 73 138 30. Informacje można również przesyłać mailowo: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl – Policja zapewnia anonimowość.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze