fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Podał policjantom dowód osobisty ze śladami białego proszku

reklama

Policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna podczas legitymowania okazał dowód osobisty, a na nim ślad białego proszku. W trakcie dalszych czynności okazało się, że mieszkaniec gminy Budry miał jeszcze przy sobie dwa woreczki z amfetaminą. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


W sobotę ( 10.04.2021r) po północy węgorzewscy kryminalni w trakcie pełnionego dyżuru zauważyli na parkingu pojazd, w którym znajdowało się kilku mężczyzn. W trakcie ich legitymowania, jeden z nich podając dowód osobisty, nie zauważył, że jest na nim biały nalot po proszku. Zauważyli to funkcjonariusze i w związku z tym przeprowadzili jego kontrolę osobistą.

Kryminalni w trakcie wykonywanych czynności ujawnili w odzieży mieszkańca gminy Budry dwa woreczki z białym proszkiem. Mężczyzna od razu oświadczył policjantom, że to amfetamina, którą ma na własny użytek. Wstępne badanie policyjnym testerem potwierdziło wersję 19-latka. Biały proszek okazał się amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Policjanci ustalają źródło pochodzenia narkotyku. Zabezpieczone środki odurzające zostaną poddane badaniom laboratoryjnym.

reklama

Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do trzech lat. Jeżeli osoba jest w posiadaniu znacznej ilości narkotyków to grozi mu za to do ośmiu lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Węgorzewo

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze