fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Projekt społeczny Barwy POLSKOści. Istota ojczyzny w życiu Polaków

WiadomościProjekt społeczny Barwy POLSKOści. Istota ojczyzny w życiu Polaków

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Barwy POLSKOści to olsztyński zespół realizujący projekt w ogólnopolskiej olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” w kategorii reklamy społecznej. Ich celem jest przedstawienie, jak bardzo istotną wartością w życiu jest ojczyzna oraz jak wiele korzyści i walorów niesie ona ze sobą.

Nasz kraj jest miejscem naszych serc. Co przez to rozumiemy? Spotkania, zdrowie, kultura, znajomi, rodzina – w większości znajdujemy to wszystko tu, w Polsce, w naszej pięknej, cudownej ojczyźnie. Niestety czy doceniamy i zauważamy wszelkie atuty, które kształtują piękno tego miejsca? Czy nie lepiej odwiedzić te małe i te duże miasta, zamiast co roku wybierać się za granicę? Czy w sklepie zwracamy uwagę na to, czy kupowany przez nas produkt jest polski, czy może jednak zagraniczny? A autorzy książek? King, Rowling znajome co? A Grzegorzewska? A mity? Najczęściej kojarzone i znane – greckie. A słowiańskie? O tych dowiadują się już tylko miłośnicy takich klimatów. Naszym zadaniem jest uświadomienie ludziom, że to co polskie jest wspaniałe. Warto znać polską kulturę, historię, czy chociażby nasze terytorium. – taką wiadomość przygotował olsztyński zespół naszym czytelnikom.

Więcej informacji na temat wartości przedstawianych przez zespół można znaleźć na oficjalnej stronie Barw POLSKOści na Facebooku.

Projekt społeczny Barwy POLSKOści. Istota ojczyzny w życiu Polaków Wiadomości

Źródło: Barwy POLSKOści

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze