fbpx
17 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

I Zjazd Rzemieślników z Warmii i Mazur już w sobotę

reklama

Rzemieślnicy Smaków zapraszają na wydarzenie specjalne, czyli Zjazd Rzemieślników Warmii i Mazur. Będzie miało to miejsce w Olsztynku.

Zjazd odbędzie się na Targowisku Miejskim w Olsztynku przy ul. Kościuszki 6d w najbliższą sobotę i będzie trwał od 8:30 do 12:00. Oprócz Stałych wystawców, ze świeżymi lokalnymi wyrobami od okolicznych producentów spotkacie Rękodzielników i Rzemieślników.

Rzemieślników smaków można spotkać w każdą sobotę w godzinach 8:30-12:00 na Targowisku Miejskim w Olsztynku przy ul. Kościuszki 6d, o czym pisaliśmy tutaj: Rzemieślnicy Smaków zapraszają na Targowisko Miejskie w Olsztynku.

reklama

Dokładne informacje odnośnie obecnych tam Rzemieślników i możliwych do kupienia produktów znajdują się w opisie oficjalnego wydarzenia na Facebooku.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze