fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Pnie na ul. Krasickiego zostały przerobione na pisanki

reklama

Jakiś czas temu na ul. Krasickiego wycięto masę drzew. Mieszkańcy miasta postanowili upiększyć pozostałe pnie i przerobić je na… pisanki.

Na ulicy Krasickiego niedawno pojawił się już mural związany z wycięciem ogromnej liczby drzew, o którym pisaliśmy tutaj: Nowy mural w Olsztynie z wymownym przekazem. Wycinka wzbudziła w mieszkańcach wiele negatywnych emocji, które próbują pokazać na różne sposoby.

Tym razem ktoś zajął się pozostałymi po drzewach pniami, które wyglądają jak wielkanocne pisanki. Widać na nich zające, kwiaty i inne wzory, które możemy zobaczyć właśnie w okresie minionych świąt.

reklama

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: