fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Nowy mural w Olsztynie z wymownym przekazem

reklama

Na jeden z ulic, gdzie dopiero co zakończyła się wycinka drzew, pojawił się mural prezentujący charakterystyczną, czarną postać w kapturze z… siekierą.

Mieszkańcy mają dość betonowania Olsztyna. Szczególnie kosztem natury. Wycinki drzew, to w ostatnim czasie w Olsztynie chleb powszedni. Było tak jeszcze przed rozpoczęciem wielkiej, kilkutysięcznej wycinki pod II linię tramwajową. O wycinkach, a także inicjatywach by im zapobiegać, pisaliśmy tutaj: Rozpoczyna się wycinka 1300 drzew pod budowę linii tramwajowej, Wycinka drzew na ul. Borowej, Mówimy: dość wycince drzew! Powstała petycja do prezydenta Olsztyna.

Na ul. Krasickiego w Olsztynie, gdzie wycięto masę drzew od Jarot aż po Nagórki, pojawił się ciekawy mural na jednej z okolicznych wiat śmietnikowych. Namalowano czarną postać w kapturze, z czaszką zamiast twarzy, która ma symbolizować śmierć, lecz w jej ręce, zamiast oczekiwanej kosy, znajduje się siekiera, a obok widnieje tabliczka z napisem „OLN”. Bezpośredni i trafny przekaz przy użyciu sztuki czy niepotrzebne czepianie się?

Czytaj też:  Zaskoczenie? Biedronka zdecydowała o zamknięciu swoich placówek w święta
reklama

Autor muralu pozostaje nieznany.

Nowy mural w Olsztynie z wymownym przekazem Nowy mural w Olsztynie z wymownym przekazem Nowy mural w Olsztynie z wymownym przekazem Nowy mural w Olsztynie z wymownym przekazem Nowy mural w Olsztynie z wymownym przekazem Nowy mural w Olsztynie z wymownym przekazem Nowy mural w Olsztynie z wymownym przekazem

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama