fbpx
19 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Hazard w rodzinnym gronie. Punkt gier hazardowych w prywatnym domu

reklama

Funkcjonariusze olsztyńskiej KAS ujawnili punkt gier hazardowych w prywatnym domu w Grajewie. Nielegalny automat ukryty był za piecem kaflowym.


We wtorek 16 marca br. funkcjonariusze KAS z grupy realizacyjnej z Ełku ujawnili na terenie Grajewa punkt gier hazardowych w prywatnym domu. Na miejscu zastali właściciela lokalu i jego siostrzenicę grającą na automacie ukrytym za piecem kaflowym. W wyniku oględzin funkcjonariusze ustalili, że urządzenie nie posiada numeru rejestracji i oznaczenia koncesji lub zezwolenia. Przeprowadzono eksperyment procesowy, podczas którego z automatu została wypłacona wygrana w postaci 90 sztuk monet o nominale 5zł. Kobieta, którą zastano w trakcie gry została przesłuchana w charakterze świadka, a właściciel domu w charakterze podejrzanego. Uczestniczący w czynnościach technicy kryminalistyki zabezpieczyli materiał dowodowy.

W wyniku przeszukania pomieszczeń, oprócz automatu, zabezpieczono telefon komórkowy oraz gotówkę w łącznej kwocie 670 zł. Zajęte przedmioty zostały przekazane do magazynu depozytowego Oddziału Celnego w Ełku, a sprawa trafiła do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w Ełku.

Hazard w rodzinnym gronie Hazard w rodzinnym gronie

reklama

Źródło: KAS

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze