fbpx
-5 C
Olsztyn
czwartek, 9 grudnia, 2021
reklama

Wojsko wykonuje czynności w sanepidzie

reklama

Sytuacja epidemiologiczna w naszym województwie nadal jest trudna. Wiele instytucji i zakładów pracy boryka się z ryzykiem licznych zakażeń pracowników.

Od początku pandemii Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie ma pełne ręce roboty. Teraz wspierają ją wojskowi z 9 Batalionu Dowodzenia – Potwierdzam, że nasi żołnierze wykonują czynności służbowe przed WSSE w Olsztynie. Polegają one na triażu i weryfikacji osób wchodzących. Wpierają Wojewódzką Stację w celu segregacji interesantów. Jest oddelegowanych codziennie sześciu żołnierzy, wykonują tam czynności w godzinach od 7:00 do 17:00. – poinformował nas mjr Marek Nabzdyjak.

Olsztyński sanepid może liczyć również na wsparcie Wojsk Obrony Terytorialnej. Żołnierze 4.Warminsko-Mazurskiej Brygady WOT współpracują ze Stacja Sanitarna-Epidemiologiczną w zakresie wsparcia administracyjnego oraz pobierania wymazów.

Czytaj też:  Starcie na granicy. Jest nagranie z ataku na polskich żołnierzy
reklama

Wojsko wykonuje czynności w sanepidzie Wojsko wykonuje czynności w sanepidzie Wojsko wykonuje czynności w sanepidzie Wojsko wykonuje czynności w sanepidzie

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama