fbpx
7 C
Olsztyn
wtorek, 21 września, 2021
reklama

Billboardy „Z drzewami po drodze” w Olsztynie

reklama

W stolicy Warmii i Mazur rozpoczęła się wystawa fotograficzna „Z drzewami po drodze”. Do akcji może przyłączyć się każdy.

„Zapraszamy na wernisaż i wystawę fotografii, którą od 20.03 oglądać można w kilkunastu punktach na terenie miasta. Olsztyn – społeczną galerią!” – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

W Olsztynie pojawiły się ogromne zdjęcia warmińskich alei, które są symbolem i wizytówką regionu. Zanim przydrożne aleje zakwitną, od dziś można podziwiać zdjęcia przyrody leśnej na wielkoformatowych fotografiach autorek: Marty Janik-Kaczorek, Joanny Barchetto.
Obrazy upiększyły olsztyńskie pasy zieleni z inicjatywy: Warming, Zielone Kocham, Ręką Dzieło – Stowarzyszenie Ekologiczno – Artystyczne.

Mecenasi miejskiego wernisażu – dzięki którym w mieście pojawiły się aleje drzew:
Ordynka – więcej niż biuro rachunkowe, Fundacja Pacewiczów, Colorex.

Do akcji można przyłączyć się w dowolnej chwili i wykupić miejsce na billboardzie stając się partnerem akcji. Organizatorka Joanna Barchetto ma zamiar pokazać wystawę w całej Polsce. Zaczyna na Warmii skąd pochodzi i gdzie przydrożne aleje drzew stanowią symbol i nieodłączny element krajobrazu. Alejami na Warmię i Mazury przyjeżdżają odwiedzający ten region ludzie z całej Polski. Dlatego warmińskie aleje przypomną im o sobie w wielu miejscach w kraju. Wystawa w Olsztynie potrwa do 10.04.

Bilboardy „Z drzewami po drodze” w Olsztynie
reklama

Źródło: Z drzewami po drodze

reklama
reklama

Polecane

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama