8 C
Olsztyn
piątek, 31 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Stracili mieszkanie w pożarze. Teraz potrzebują pomocy

WiadomościStracili mieszkanie w pożarze. Teraz potrzebują pomocy

Na początku marca doszło do pożaru w Ornecie. Spłonęło w nim jedno z mieszkań zamieszkiwane przez Panią Ewę, która potrzebuje teraz pomocy.

reklama

8 marca doszło do pożaru w Ornecie przy ul. Kościelnej. Jedno z mieszkań zamieszkiwał pracownik Fundacji Work Service – Pani Ewa. Fundacja postanowiła założyć zbiórkę pieniędzy na nowe mieszkanie dla Pani Ewy i jej męża Grzegorza.

Pożar wybuchł o 11:10, przez ponad 10 godzin walczyło z nim 10 zastępów straży pożarnej. Akcja była utrudniona przez blachodachówkę, którą pokryty był dach budynku.

reklama

W budynku mieszkało 9 rodzin, najbardziej ucierpieli jednak Pani Ewa z mężem – mieszkali na poddaszu, z którego jak widać na zdjęciach – nie zostało nic, tylko zgliszcza.

Wszyscy poszkodowani zostali tymczasowo ulokowani przez Burmistrza Miasta Orneta w hotelu dla sportowców „Olimp”.

reklama

Sytuacja małżeństwa jest tym trudniejsza, że mieszkanie było własnościowe, a to oznacza, że nie przysługuje im mieszkanie socjalne. – czytamy w opisie zbiórki.

Pożar w hali produkcyjnej Tymbark w Olsztynku

Docelowa kwota do zebrania to 160 tysięcy złotych. Każda złotówka zbliża Panią Ewę i jej męża do kupna mieszkania, które pozwoli im powrócić do spokojnego życia.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Tragiczny pożar. Jedna osoba nie żyje

Spalił trzy domy. Mieszkaniec Olsztyna zatrzymany!