-1 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńska Straż Miejska zmieniła siedzibę

WiadomościOlsztyńska Straż Miejska zmieniła siedzibę

Olsztyńska Straż Miejska zmieniła siedzibę z ul. Głowackiego na ul. Żołnierską. Rzecznik ratusza poinformowała, że strażnicy mają w nowej siedzibie lepsze warunki pracy, a dzięki zmianie ratusz zaoszczędzi 120 tys. zł rocznie.

reklama

Olsztyńska Straż Miejska przeniosła się z ul. Głowackiego na ul. Żołnierską przy hotelu Relaks.

„Dzięki tej przeprowadzce strażnicy mają więcej pomieszczeń, a dodatkowo są one w lepszym stanie niż te, które wynajmowali wcześniej” – poinformowała rzecznik prasowa ratusza Marta Bartoszewicz i dodała, że atutem nowej siedziby jest także parking dla samochodów służbowych, którego nie było przy poprzedniej siedzibie przy ul. Głowackiego.

reklama

Rzecznik ratusza przyznała, że zmiana siedziby ma także aspekt ekonomiczny – poprzednia siedziba straży miejskiej była własnością banku, pomieszczenia były wynajmowane za ok. 120 tys. zł rocznie. „Obecny lokal jest w zasobach gminy, więc ta zmiana nie tylko poprawi komfort strażników miejskich, ale także przyniesie oszczędności” – przyznała Bartoszewicz.

reklama
reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
gość
12 marca 2021 13:22

Według mnie ta formacja powinna być zlikwidowana szkoda naszych pieniędzy na utrzymywanie czegoś takiego

gość
12 marca 2021 19:37

Jest bardzo prosty sposób aby zlikwidować straż miejską w Olsztynie trzeba się dowiedzieć ile głosów mieszkańców jest potrzebne aby tą niechcianą przez mieszkańców formację zlikwidować i po problemie

Popularne