fbpx
14 C
Olsztyn
wtorek, 11 maja, 2021
reklama

Tego jeszcze nie było. Hazard z użyciem bitomatu

reklama

Funkcjonariusze z olsztyńskiej KAS ujawnili punkt gier, w którym używano bitomatu. Punkt wyposażony był w system ostrzegawczy w postaci syren i alarmu.

4 marca 2021r roku zespół kontrolny funkcjonariuszy olsztyńskiej KAS ujawnił na terenie Pasłęka punkt BITCOIN EMBASSY, w którym prowadzono gry na komputerach.

Na miejscu funkcjonariusze zastali gracza, który wielokrotnie uruchamiał kolejne gry. Przesłuchali również osoby wychodzące z lokalu, których zeznania potwierdziły, że jest to punkt z nielegalnymi grami hazardowymi. W środku znajdowały się stanowiska wyposażone w monitory ekranowe i jednostki komputerowe. Na żadnym z nich nie stwierdzono numerów poświadczenia rejestracji oraz zezwolenia.

reklama

Kontrolowany punkt posiadał kamery monitoringu. Ponadto w lokalu stwierdzono zamontowany system ostrzegawczy w postaci syren i alarmu, a także pojemnik, z którego można było rozpylać gaz pieprzowy.

Funkcjonariusze przeprowadzili eksperyment procesowy, potwierdzający nielegalny charakter urządzeń.

W ramach przeszukania pomieszczeń ujawnili dwa zestawy komputerowe oraz bitomat, klucze do bankomatu, a także dodatkowy monitor.

Wszystkie ujawnione przedmioty zabezpieczono jako dowody rzeczowe w sprawie, które wraz z dokumentacją przekazano do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w Elblągu.

Hazard z użyciem bitomatu

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
johnny

Slot jam jest online i to 100% legal, komu sie chce takie przekręty wymyślać jak można uczciwie grać i zgarniać hajsy bez podatku

Kazik

To interes typów z czarnego Lexusa. Grzegorz F. i Jacek K.
Zarabiają na tym spory hajs